Reklama

Tajemnicza śmierć w Skopaniu. Młody człowiek znaleziony w zamkniętym garażu

Opublikowano:
Autor:

Tajemnicza śmierć w Skopaniu. Młody człowiek znaleziony w zamkniętym garażu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W biegły wtorek w Skopaniu znalezione zostały zwłoki 21-letniego mężczyzny. Krążące w miejscowości plotki mówią o tym, że mężczyzna został brutalnie zamordowany. Prokuratura zaprzecza jednak tym informacjom.

11 września w godzinach przedpołudniowych w małej miejscowości w gminie Baranów Sandomierski znalezione zostały zwłoki 21-letniego mężczyzny, mieszkańca Skopania. Ciało znajdowało się w garażu należącym do jego rodziców, budynek był zamknięty od środka.

- Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator, na chwilę obecną w dalszym ciągu wykonujemy szereg czynności, które mają na celu ustalenie bądź wykluczenie działania osób trzecich. Prowadzimy śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu - powiedziała nam Beata Jędrzejowska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

 W ubiegły czwartek w zakładzie medycyny sądowej w Krakowie miała miejsce sekcja zwłok młodego mężczyzny. - Podczas oględzin i sekcji zwłok nie stwierdzono żadnych obrażeń wskazujących na zgon wskutek urazu mechanicznego ani obrażeń o charakterze obronnym. Dotychczasowe ustalenia i wyniki oględzin i autopsji pozwalają na przypuszczenie, że przyczyną zgonu było gwałtowne uduszenie - usłyszeliśmy od Mirosława Chamery, zastępcy prokuratora rejonowego w Tarnobrzegu.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE