Reklama

Szykują się remonty dróg i chodników na strefie

Opublikowano:
Autor:

Szykują się remonty dróg i chodników na strefie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecki oddział Agencji Rozwoju Przemysłu ogłosił przetarg na wykonanie remontu cząstkowego dróg i chodników na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prace dotyczyć będą aż siedmiu odcinków.

Remont chodnika zlokalizowanego naprzeciw firmy ELDAN, remont miejsc parkingowych i chodnika obok hali H6 należącej do PZL Mielec, remont wpustów drogowych w pasie drogowym wzdłuż hali H37 oraz hali firmy Formaplan, remont chodnika wzdłuż firmy Kirchhoff, remont placu manewrowego na terenie ARP S.A. dzierżawionym przez Lear Corporation Poland II, remont chodnika wzdłuż firmy RETECH i remont odcinka drogi ul. Wojska Polskiego z wpustami drogowymi - te inwestycje w najbliższym czasie uprzykrzą dojazd do i z pracy kilku tysiącom pracowników firm ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale są niezbędne.

Projekt robót budowlanych sporządziła firma Zarządzanie i Doradztwo Budownictwo Lądowe mgr inż. Andrzej Klecha. Natomiast, kto podejmie się wykonania samej inwestycji, będzie wiadomo 22 sierpnia. To termin, do którego budowlańcy mogą składać swoje oferty. Wyłoniony wykonawca będzie miał trzy miesiące od podpisania umowy z ARP na przeprowadzenie remontów.

Będzie też odpowiedzialny za utrzymanie ruchu publicznego na placu budowy i do zabezpieczenia placu budowy w okresie trwania realizacji robót aż do zakończenia i odbioru końcowego robót.

Miejsca remontów zaznaczone na czerwono:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE