Reklama

Szpital wznawia szczepienia dla grupy "zero"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: AU

Szpital wznawia szczepienia dla grupy "zero" - Zdjęcie główne

ponownie rusza akcja szczepień grupy O | foto AU

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecki szpital specjalistyczny wznawia akcję szczepień grupy "zero", czyli personelu medycznego. Akcję przerwano ze względu na problemy z dostawami szczepionki firmy Pfizer. Ostatecznie zdecydowano, że medycy będą szczepieni szczepionką Astra Zeneca. Ruszyła rejestracja telefoniczna.

W mieleckim szpitalu wznowiono Informujemy szczepienia Grupy 0 pierwszą dawką szczepionki Astra Zeneca. Już można zapisywać na szczepienie w szpitalnym Punkcie Szczepień - telefonicznie pod numerem tel.17 780 02 00  od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.30 - 17.00.

Do szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 są uprawnione osoby zatrudnione w podmiocie leczniczym oraz wykonujące zawód w ramach działalności leczniczej jako praktyka zawodowa, o której mowa w art. 5 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, oraz osoby zatrudnione przez tę praktykę, których praca pozostaje w bezpośrednim związku z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej w tym podmiocie.

W przypadku ww. grupy szczepienia mogą być realizowane również w przypadku osób nieposiadających jeszcze wystawionego e-skierowania. Dla osób wykonujących zawód medyczny w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej e-skierowania są wystawiane systemowo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy