Reklama

„Szkoła w Chmurze”. Ten prestiżowy tytuł zdobyła jedna ze szkół gminy Mielec

Opublikowano:
Autor:

„Szkoła w Chmurze”. Ten prestiżowy tytuł zdobyła jedna ze szkół gminy Mielec  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rydzowie gm. Mielec zdobył certyfikat „Szkoły w Chmurze”. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest placówkom edukacyjnym wykorzystującym pełen potencjał rozwiązań technologii chmurowych. Szkoły biorące udział w programie mają dostęp do najnowszego oprogramowania, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Wszyscy nauczyciele i uczniowie tej szkoły mają dostęp do usługi Microsoft Office 365, dzięki czemu mogą korzystać z narzędzi do tworzenia dokumentów, prezentacji, wymieniać pocztę elektroniczną, czy składować pliki w będących współczesnym standardem technologiach chmurowych. Dzięki temu szkoła nie tylko mogła szybko dostosować się do wymogów nauczania zdalnego, ale również wypracowuje nowe metody edukacji przyszłości.
CZYTAJ TAKŻE: Miesiąc powiatu mieleckiego w czerwonej strefie. I tylko gorzej

„Szkoła w Chmurze” to  szkoła bazująca na technologii, jednocześnie integrująca nowe modele uczenia się i nauczania, oraz sposoby komunikacji i współpracy pomiędzy nauczycielami, pracownikami, uczniami i rodzicami, przygotowująca uczniów do aktywnego i mądrego wykorzystywania technologii na każdym etapie edukacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE