Reklama

„Szefie, daj pan piątkę!”

Opublikowano:
Autor:

„Szefie, daj pan piątkę!” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Żebrzący mężczyźni szczególnie upodobali sobie parking pod jednym z mieleckich supermarketów. Nazywając mielczan „szefami” i „prezesami”, proszą ich o datki. Wielu uważa, że to wyjątkowo natarczywe zachowanie.

- Ostatnio zaatakowany zostałem, jeszcze zanim zdążyłem wysiąść z auta. Ledwo otworzyłem drzwi, a mężczyzna już niemalże wetknął głowę do mojego samochodu. Ponownie zaczepił mnie na parkingu, kiedy wracałem z zakupów. Za każdym razem prosił o pieniądze – opowiadał jeden z naszych czytelników, który zadzwonił w zeszłym tygodniu do redakcji. Nie była to jednak jedyna taka skarga.

Człowiek boi się wysiąść z auta
To, że mężczyźni żebrzący o pieniądze od klientów supermarketu widywani są często w jego okolicy, potwierdzają również inni odwiedzający sklep. - Jeden z nich już kilkukrotnie podszedł do mnie, kiedy wychodziłam z samochodu. Zazwyczaj było już ciemno. Nie czułam się wtedy komfortowo - mówiła jedna z naszych kolejnych rozmówczyń. - Bać się może i nie było czego, bo mężczyzna nie był nachalny. Gdy mu odmówiłam, przeprosił i odszedł. Mimo wszystko nie podobają mi się takie sytuacje - dodała.

Podobnie jak i nasz czytelnik, który telefonicznie interweniował w sprawie żebrzących mężczyzn w redakcji, pytała o to, czy grożą im jakiekolwiek konsekwencje. - Zastanawiam się, czy którakolwiek z osób, której przeszkadza takie zachowanie, zgłaszała problem na policję. I czy ta może cokolwiek zrobić, czy też jest bezradna? - mówiła.

Więcej w 51 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE