Reklama

Święto schroniskowych czworonogów

Opublikowano:
Autor:

Święto schroniskowych czworonogów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To był szczególny dzień dla wszystkich psów z mieleckiego schroniska, które dzięki licznej grupie wolontariuszy miały okazję wyjść na długi spacer.

Wspólny spacer czworonogów to inicjatywa wolontariuszy i Fundacji Animals Mielec. - Państwa zainteresowanie i gotowość mocno przerosły nasze przewidywania, lecz dzięki temu na spacer udało się zabrać niemal wszystkie psy, które tylko mogły być zabrane. Przykro nam, że w związku z tak liczną obecnością Państwa nie dla wszystkich wystarczyło psiaków, niemniej dobre chęci i zapał wszystkich Państwa cenimy równie mocno.

Dzisiejszy schroniskowy spacer był dla naszych czworonożnych przyjaciół wielkim świętem, okazją to pokazania im, że świat nie kończy się na schroniskowym ogrodzeniu. I być może, dzięki adoptującym, takie święto stanie się dla nich codziennością. Liczymy, że dzięki Państwa obecności i chęci pokazania psiaków "na mieście" uda się znaleźć dobre domy dla kolejnych czworonogów - te szczere podziękowania pojawiły się w niedzielne popołudnie na profilu fundacji Animals na Facebooku.

Pod wpisem znajduje się także informacja dla osób, które także chciałyby raz na jakiś czas wyprowadzić psa na spacer poza mury schroniska. Z takim zamiarem najlepiej przyjść do schroniska w weekend, w godzinach przedpołudniowych. Być może to jedyna szansa dla psa, by zobaczył coś więcej niż własny kojec w schronisku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE