Reklama

Straż Pożarna – pożary, wypadki, zdarzenia 29/2016

Opublikowano:
Autor:

Straż Pożarna – pożary, wypadki, zdarzenia 29/2016 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Relacje z wybranych akcji i wydarzeń ostatniego tygodnia w których musieli interweniować strażacy z PSP w Mielcu.

Dziecko utknęło w... krześle
Od nietypowej interwencji rozpoczęli ubiegły tydzień strażacy. Dokładnie w poniedziałek, 11 lipca, wezwani zostali do jednego z domów przy ul. Kościuszki. To właśnie tam dziecko włożyło głowę pomiędzy metalowe szczeble krzesła i... nie mogło jej wyciągnąć. Sprawa ta, choć nerwowa szczególnie dla małego poszkodowanego, zakończyła się pomyślnie. Szczeble udało się przeciąć przy użyciu ręcznego sprzętu hydraulicznego, główkę 3-latka zaś wydostać.

Tydzień stłuczek, masa rannych 
Osobowe volvo i ciężarowe iveco „starły” się ze sobą w centrum Przecławia, przy ul. 3-go Maja we wtorek, 12 lipca. W wyniku tego zderzenia do szpitala zabrane zostały dwie osoby. Bilansem dwóch poszkodowanych zakończył się także wypadek przy ul. Lelewela w Mielcu, do jakiego doszło w środę, 13 lipca, jedną ranną osobę zabrano zaś ze Zdziarca po tym, jak w czwartek, 14 lipca, dachował tam ford.

Gdzie jeszcze się zderzali?
Bliżej weekendu strażacy wyjechali do kilku kolejnych, acz mniej groźnych stłuczek. I tak na przykład w piątek, 15 lipca, pracowali przy zderzeniu bmw i toyoty przy ul. Pisarka, w sobotę, 16 lipca, przy zderzeniu citroena z volvo przy ul. Nowej, w niedzielę, 17 lipca, zaś w Dulczy Wielkiej. Tutaj, na szczęście, obyło się jednak bez poszkodowanych.

Mokro na Spółdzielczej
Rozszczelnienie instalacji centralnego ogrzewania stało za wodą, jaka pojawiła się w piątek, 15 lipca, przy ul. Spółdzielczej. W wyniku awarii doszło do zalania dwóch mieszkań. Sytuację w porę udało się jednak uratować.

Informacje przekazał st. kap. Łukasz Kapinos.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE