Reklama

[STRAJK NAUCZYCIELI] W poniedziałek akcja protestacyjna będzie prowadzona we wszystkich szkołach

Opublikowano:
Autor:

[STRAJK NAUCZYCIELI] W poniedziałek akcja protestacyjna będzie prowadzona we wszystkich szkołach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozmowy pomiędzy Rządem a przedstawicielami organizacji związkowych środowiska nauczycielskiego nie przynoszą rezultatów. ZNP potwierdza, że w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się ogólnopolski strajk nauczycieli. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że strajkować będą wszystkie mieleckie szkoły i przedszkola, administrowane przez Urząd Miejski w Mielcu.

Z informacji, jakie do Urzędu Miejskiego w Mielcu przekazali dyrektorzy szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Mielec, wynika, iż najprawdopodobniej we wszystkich placówkach od dnia 8 kwietnia br. prowadzony będzie strajk nauczycieli.

Ostateczna informacja dotycząca liczby nauczycieli biorących udział w proteście, będzie znana w poniedziałek, w chwili, gdy pracownicy szkół i przedszkoli rozpoczną strajk w swoich miejscach pracy. W dniu lub dniach, w których prowadzony będzie protest nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne.

Jednocześnie dyrektorzy szkół zapewniają, że dzieci, które w czasie trwania strajku nauczycieli przyjdą do szkół i przedszkoli, będą miały zagwarantowaną opiekę - przekazuje Krzysztof Urbański, z Biura Promocji i Sportu UM w Mielcu.

Akcję protestacyjną potwierdza także Stanisław Rajda - szef mieleckiego oddziały ZNP:

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE