Reklama

Starostwo zakupi bus dla SOSW

Opublikowano:
Autor:

Starostwo zakupi bus dla SOSW  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozstrzygnięty został przetarg na zakup busa dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu. Pojazd trafi do placówki początkiem marca.

Zgodnie z rozstrzygnięciami przetargu, pojazd do przewozu osób niepełnosprawnych dostarczy do starostwa firma Auto Motive Sp. z o.o. ze Zgłobic. Choć przedsiębiorstwo było jedynym, które złożyło starostwu swoją ofertę, jednocześnie spełniło wszystkie wymagania postawione w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Królowej Jadwigi trafi więc pokaźny, 18-osobowy bus, przystosowany do wjazdu i zamocowania w nim wózków inwalidzkich. Pojazd wyposażony będzie również w elektryczną windę pod wózek inwalidzki oraz specjalistyczne uchwyty przytrzymujące podróżujących podczas podnoszenia i opuszczania windy. – Całemu zarządowi powiatu zależało na tym, aby do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Królowej Jadwigi trafił duży, dostosowany do jego potrzeb pojazd. To szczególnie ważne, jeśli wziąć pod uwagę, że do placówki dowozimy coraz więcej podopiecznych spoza powiatu mieleckiego, np. z Połańca – mówi starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła. 
Samochód ma trafić do placówki w pierwszej połowie marca. Jego koszt wyniesie 206 640 zł. Część tej kwoty pokryje dofinansowanie z PEFRON-u. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE