Reklama

Starosta składa życzenia pracownikom PUP

Opublikowano:
Autor:

Starosta składa życzenia pracownikom PUP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień 27 stycznia od siedmiu lat uznawany jest za święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła składa pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu serdeczne życzenia.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie towarzyszące codziennemu wypełnianiu obowiązków, a także wiedzę i doświadczenie, jakim wykazujecie się  każdego dnia. O tym, że podejmowane przez Was wysiłki przynoszą efekty, najlepiej świadczy podsumowanie działalności Powiatowego Urzędu Pracy za rok 2016. Fakt, iż tylko w ciągu ostatnich miesięcy bezrobocie na terenie naszego powiatu spadło o przeszło 30%, a ponad 2700 osób skorzystało z możliwości aktywizacji zawodowej, powinien napawać Was dumą. Podobnie zresztą jak wkład Powiatowego Urzędu Pracy w kształtowanie się lokalnej gospodarki. W końcu to właśnie dzięki jego wsparciu, w 2016 roku na terenie powiatu uruchomionych zostało 210 nowych firm.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, łączę życzenia wszelkiej pomyślności i niesłabnącego zaangażowania w wykonywaną pracę. Niech jej widoczne efekty przynoszą Państwu satysfakcję, zarówno zawodową, jak i osobistą.  

Z wyrazami szacunku i uznania,
Starosta Powiatu Mieleckiego
Zbigniew Tymuła 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE