Reklama

Specjalne badania dla kobiet już 8 marca!

Opublikowano:
Autor:

Specjalne badania dla kobiet już 8 marca! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja SOS Życie zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne a także na bezpłatne badania cytologiczne w wieku 25-59 lat. Co druga kobieta, która zarejestruje się, przyjdzie 8 marca i wykona profilaktyczną mammografię otrzyma zestaw kosmetyków.

Wystarczy zarejestrować się na darmowe badanie i uzgodnić dogodny dla termin. Telefon fundacji 17 582 40 60 jest czynny od godz. 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. - Czekamy na panie. W fundacji będzie też można dostać materiały edukacyjne oraz poczytać o zdrowym stylu życia. Dla chętnych odbędzie się nauka samobadania piersi - informują organizatorzy

Rak piersi nie boli, nie daje żadnych widocznych objawów, a skutki zbyt późno wykrytej choroby są groźne dla życia i zdrowia. Dlatego już dziś zachęcamy panie do zadbania o siebie i wykonania bezpłatnej profilaktycznej mammografii i cytologii.

Rak piersi wśród wszystkich nowotworów jest największym zabójcą kobiet. Dlatego zachęcamy kobiety do odpowiedzialnej decyzji, która może mieć wpływ na zdrowie. Przypominamy także, że choroba, gdy się pojawi, ma wpływ także na życie bliskich.

Ośrodek Fundacji SOS Życie mieści się przy ul. Tańskiego 2 na II piętrze przychodni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE