Reklama

Siostrzyczki zatańczą w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Siostrzyczki zatańczą w Mielcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Premiera musicalu „Siostrzyczki” odbędzie się 14 grudnia (sobota) o godz. 18 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK.

Kolejne spektakle - 15 grudnia, godz. 15 i 17.30.

 

Anna Leszkiewicz ma już na swoim koncie kilka niezwykle udanych spektakli musicalowych. Przygotowywała je z udziałem tancerek z zespołu „Flamingi”, który prowadzi w DK SCK, ale zawsze grono wykonawców poszerzała o talenty wyłowione podczas castingów. Tak powstały: „Się kręci Grease”, „Hakuna Matata – chwytaj dzień”, „Michael Jackson show”. W 2015 r. niezwykle spektakularny sukces odniósł jej musical „W tym roku świat nie będzie”, który podbił nie tylko mielecką publiczność, ale też widzów w kilku miastach Podkarpacia.

Jej kolejna propozycja reżysersko-choreograficzna to „Siostrzyczki”. Akcja musicalu rozgrywa się w zakonie, a głównymi bohaterkami są tytułowe siostrzyczki zakonne. Na scenie zobaczymy 42 wykonawców w wieku od 13 do 70 lat.

Muzycznie spektakl oprawiła Małgorzata Pazdro. Ona także objęła opieką muzyczną wokalistów.

Jeśli pamiętamy fantastyczną oprawę scenograficzną „W tym roku świąt nie będzie”, wiemy, że trudno będzie przebić tamte widowiskowe dekoracje, ale Małgosia Zając-Waga i Agnieszka Szala-Jagiełło, zapewniają, że zrobią wszystko, żeby publiczność nie wyszła zawiedziona scenografią do musicalu. „Siostrzyczki” już prawie gotowe do premiery, na którą czekamy z niecierpliwością.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).


 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE