Reklama

Sezamie otwórz się

Opublikowano:
Autor:

Sezamie otwórz się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” przygotowało wyjątkową wakacyjną ofertę skierowaną dla dzieci wraz opiekunami.

Zajęcia są inspirowane czasową wystawą W kręgu sztuki… ale poruszają zupełnie inne zagadnienia niż w zajęciach grupowych, które również są prowadzone na ekspozycji. 

 

Co to jest sezam? Kto chciał go otworzyć? Jakie mogą być w nim skarby? Na każde z tych pytań uczestnicy otrzymają odpowiedzi podczas wtorkowych warsztatów
Nie zabraknie łamigłówek, ciekawostek i wspólnej, praktycznej pracy plastycznej, której efekty na pewno będą spektakularne. Będzie kolorowo i ciekawe. Uczestnicy będą kolorować, wycinać, malować, więc różnorodnie - co jest niezwykle interesujące dla najmłodszych.


Celem zajęć jest ciekawe spędzenie wolnego czasu przez całe rodziny co niezwykłe łączy, rozwija, a jednocześnie oczywiście edukuje.
Warsztaty są skierowane do najmłodszych w wieku około 5 - 10 lat wraz z opiekunami. Koszt to jedyne 3 zł od dziecka (opiekunowie nie płacą).


Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: 17 586 42 32. Ilość miejsc jest  ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE