Reklama

SDK: Zapraszamy na warsztaty malarskie

Opublikowano:
Autor:

SDK: Zapraszamy na warsztaty malarskie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu zaprasza dorosłych mieszkańców miasta na specjalne warsztaty malarskie. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w siedzibie głównej SDK przy ul. Kusocińskiego.

Warsztaty malarskie dla dorosłych cieszą się ogromną popularnością. Na zajęciach instruktor uczy podstawowych technik z wykorzystaniem farb akrylowych. - Dużym atutem tych farb jest to, że rozpuszczają się w wodzie i niepotrzebne są specjalne rozpuszczalniki. Takie farby mają intensywne barwy i szybko schną, co może być niestety wadą przy długim operowaniu pędzlem – informują nas organizatorzy warsztatów.

Na zajęciach będzie można się nauczyć, jak malować akrylami techniką zbliżoną do malarstwa olejnego. Będą także podstawy malowania tzw. efektów fakturalnych oraz kolaży malarskich. Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Obecnie uczestnicy są na poziomie zaawansowanym. Warsztaty odbywają się w poniedziałki co dwa tygodnie o godz. 16:30. Zajęcia się odpłatne. Wszelkich informacji udziela organizator warsztatów pod numerem tel: 17 5855342. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE