Reklama

Rusza "Wyścig o pietruszkę". Pietruszki brak, za to moc innych atrakcji

Opublikowano:
Autor:

Rusza "Wyścig o pietruszkę". Pietruszki brak, za to moc innych atrakcji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesienna edycja tej imprezy przyciągnęła komplet uczestników z całej południowo-wschodniej Polski. Wiosenna, ósma już edycja wyścigu również cieszy się dużym zainteresowaniem.

Ósmy "Wyścig o pietruszkę" odbędzie się w niedzielę, 12 maja. Start i meta będą zlokalizowane na parkingu przy drodze na Rzeszów. Trasa biec będzie po ścieżkach leśnych Nadleśnictwa Mielec, a liczy 20 km (dwie pętle po 10 km).

Na listach startowych jest już ponad 80 osób. Dla tych, którzy namyślają się nieco dłużej, w biurze zawodów przed startem będzie czekało dodatkowe 70 numerów i pakietów startowych.

 

Na wszystkich uczestników będą czekać m.in. pakiety startowe i pamiątkowe medale, ciasta od "Cukiernia u Borowskiej". Najlepsi uhonorowani zostaną pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

 


Organizatorami wyścigu są Stowarzyszenie Kolarskie "Stal Mielec" Bartek Ćwik, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. Patronat honorowy nad wyścigiem objęły: HusqvarnaGroup z fabryką w Mielcu oraz BikeCenter. Partnerami wyścigu są: Sierosławski Group, ErgoHestia Jerzy Wąs, Sklep ElektroRem, Agencja Reklamowa MCDesign, Producent suplementów diety AvetPharma, Extreme Fitness Club i Projekt Zdrowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE