Reklama

Rusza projekt programu "Bardzo Młoda Kultura". Już niedługo spotkania informacyjne

Opublikowano: czw, 6 lut 2020 10:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Kulturalne w Przemyślu, które jest wojewódzkim operatorem  Programu  Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury  zaprasza nauczycieli, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów, edukatorów i animatorów kultury, działaczy niezrzeszonych,  osoby zajmujące się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych, w instytucjach czy organizacjach pozarządowych na pierwsze spotkania informacyjne. 

BMK  to wieloletni program wspierania edukacji kulturowej, to jeden z najważniejszych programów Narodowego Centrum Kultury, który dofinansowuje jego realizację w 16 województwach.

Budując współpracę pomiędzy sektorami kultury i edukacji poprzez wspólne działania, inicjatorzy programu chcą wzmacniać edukację kulturową i integrować lokalną społeczność. Dzięki temu można bezpłatnie uczestniczyć w ciekawych zajęciach warsztatowych i zdobyć pieniądze na swoje działania związane z szeroko pojętą edukacją kulturalną dzieci i młodzieży.

Spotkania w ramach programu:

12 lutego 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie, ul. Kościuszki 18;
13 lutego 16.00 Tarnobrzeski Dom Kultury ul. Słowackiego 2:
19 lutego 16.00 Jasielski Dom Kultury, ul. Kołłątaja 1;
20 lutego 16.00 Miejski Dom Kultury w Łańcucie, ul. Kościuszki 15;
25 lutego 16.00 Sanocki  Dom Kultury w Sanoku, ul. Mickiewicza 24;
26 lutego 16.30 Centrum Kulturalne w Przemyślu, ul. Konarskiego 9.


- Nie ma zapisów, zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących się  realizować na polu edukacji kulturowej i animacji. Przekażemy niezbędne informacje o programie, jego założenia, zasady uczestnictwa i korzyści płynące z uczestnictwa w konkursie regrantingowym.  Przedstawimy  także przykładowe projekty dofinansowane w latach 2016-2019 - informują organizatorzy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.