Reklama

Rusza cykl śniadań biznesowych dla mieleckich przedsiębiorców. "Kubek Biznesu" wraca do gry!

Opublikowano:
Autor:

Rusza cykl śniadań biznesowych dla mieleckich przedsiębiorców. "Kubek Biznesu" wraca do gry! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wakacyjnej przerwie wznowił swoją działalność "Kubek Biznesu". Przedsiębiorcy znów będą się spotykać - tym razem w każdy przedostatni piątek miesiąca - by podzielić się swoimi doświadczeniami. Spotkania organizuje Fundacja "Kubek Biznesu".

Fundacja "Kubek Biznesu" powstała 18 grudnia 2014 roku. Jej główne cele, to wymiana doświadczeń pomiędzy osobami prowadzącymi własny biznes, nawiązanie kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami i poszerzenie wiedzy o codziennym kierowaniu firmą.

Chętnych do udziału w spotkaniach "Kubka" od początku nie brakowało. Na biznesowych spotkaniach przedsiębiorcy bywali już 30 razy, za każdym razem omawiając inne ważne dla wszystkich problemy.

Wśród tematów poruszanych na spotkaniach były m. in. informacje o tym, jak zarządzać czasem, jak zdobyć i utrzymać klienta, czy też jak kreować wizerunek firmy w sieci. Sprawy wizerunku dotyczyły zresztą nie tylko firm, ale też osób je prowadzących, stąd na jednym z ubiegłorocznych spotkań znalazł się nawet pokaz makijażu dla mężczyzn.

- W ciągu tych trzech lat działalności dorobiliśmy się stałej grupy, która do nas przychodzi. Chcemy pomagać firmom mniejszym, gdyż one nie mają takich możliwości organizacyjnych jak duże firmy działające w SSE EURO-PARK Mielec. Jakoś nam się to udaje, skoro ostatnie piątkowe spotkanie było już 30. z kolei - mówi Leszek Maksoń, prezes Fundacji Kubek Biznesu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE