Reklama

Rozmowy o tajnikach pracy policjanta w "ekonomiku"

Opublikowano:
Autor:

Rozmowy o tajnikach pracy policjanta w "ekonomiku"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleckie policjantki spotkały się z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych z okazji „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”. W rozmowie z uczniami klas o profilu ogólnopolicyjnym, zapoznały ich z zawodem policjanta i podzieliły się praktycznymi wskazówkami przydatnymi w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej wiążącej się z wstąpieniem w szeregi Policji.

Corocznie z okazji „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” organizowane są spotkania z policjantami, które przybierają różną formę. W czasie spotkania młodzież z zaciekawieniem słuchała o specyfice pracy policjanta oraz o różnorodności zadań wykonywanych przez funkcjonariuszy poszczególnych wydziałów.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać policjantem? Jakie dokumenty przygotować, gdzie i kiedy można je składać? O tym opowiedziała sierż. Katarzyna Kilian z Wydziału Prewencji mieleckiej Policji, która od kilku lat jest policjantką, a jednocześnie absolwentką Zespołu Szkół Ekonomicznych. Funkcjonariuszki zachęcały do wstąpienia w szeregi Policji, opowiadając o swoich codziennych przeżyciach i możliwości pomocy innym, które daje służba w Policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE