Reklama

Remontów ci tu dostatek

Opublikowano:
Autor:

Remontów ci tu dostatek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie całej gminy powstało właśnie ponad 5,5 kilometra nowych dywaników asfaltu, w samym Radomyślu zaś trwa budowa 360-metrowego odcinka chodnika.

- Naszym priorytetem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. Stąd inwestycje związane z wykonywaniem nawierzchni asfaltowych dróg, jak i budowa chodników. Cieszy fakt, że w tym roku dzięki oszczędnościom wykonaliśmy dużo więcej tego rodzaju inwestycji niż początkowo zakładaliśmy – mówi burmistrz Józef Rybiński.

Początkowo w planie było wykonanie 3,4 kilometra dróg na trasach Dulcza Wielka – Zastawie, Dulcza Wielka - Łęg, Ruda - Zastawie, a także w Janowcu, Dąbrówce Wisłockiej, Partyni, Zgórsku oraz przy ul. Harcerskiej w Radomyślu Wielkim. Wspomniane przez włodarza gminy oszczędności sprawiły jednak, że pojawienie się kolejnych asfaltowych nakładek możliwe było jeszcze w paru innych miejscach. - Drogi powstały w Radomyślu Wielkim w kierunku Niepublicznego Przedszkola Akademia Małych Odkrywców, w Janowcu w kierunku na p. Biernata, w Dulczy Wielkiej za kościołem, w Partyni w kierunku na p. Wariasa, w Zdziarcu obok kościoła, w Rudzie w kierunku p. Działo i na drodze Podborze-Podlesie. Ich łączna długość to 2,2 kilometra – wylicza Krzysztof Babiarz z Urzędu Miejskiego w Radomyślu Wielkim.

Więcej w 25 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE