Reklama

Region. Niespodziewany gość na autostradzie. Ratowała go policja

Opublikowano:
Autor:

Region. Niespodziewany gość na autostradzie. Ratowała go policja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodym łabędź niespodziewanie znalazł się po zmroku... niedaleko autostrady! Siedział na drodze technicznej biegnącej wzdłuż autostrady A4 i miał duże problemy ze wzbiciem się w powietrze. Wreszcie ktoś widząc wieczorem sporych rozmiarów ptaka w miejscu zagrażającym jego życiu, zadzwonił na policję.

Policjanci, zbliżając się do łabędzia i widząc całkowity brak aktywności z jego strony byli pewni, że potrącone przez samochód zwierzę jest ranne. Ale kiedy byli już całkiem blisko, nie stwierdzili, by ptak miał jakieś obrażenia. Chcąc upewnić się, że zwierzę nie jest chore, sierżanci poprosili o wsparcie członków towarzystwa opieki nad zwierzętami z Tarnowa.

Ostatecznie okazało się, że ptakowi nic nie dolega. Prawdopodobnie przybył z położonych w pobliżu stawów, a po zapadnięciu nocy nie mógł poradzić sobie z powrotem do miejsca bytowania. Śmiertelne zagrożenie stanowiła dla niego droga. Na szczęście trafił na dobrych ludzi, którzy pomogli wyjść obronną ręką (a raczej skrzydłem) z tarapatów.

Pracownicy towarzystwa zabrali łabędzia ze sobą, obiecali nakarmić go, napoić i wypuścić za dnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE