Reklama

Radni miejscy PiS przygotowali swoje inicjatywy do Budżetu Mielca na 2020 rok

Opublikowano:
Autor:

Radni miejscy PiS przygotowali swoje inicjatywy do Budżetu Mielca na 2020 rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni Prawa i Sprawiedliwości przygotowali swoje inicjatywy do budżetu miasta Mielca na 2019 rok.

Klub Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta złożył wniosek z konkretnymi propozycjami do Prezydenta Mielca z prośbą o ujęcie ich w projektowanym budżecie na rok 2020. Te ujęte we wniosku to wynik szerokich konsultacji. Propozycje do budżetu ujęliśmy je w III grupach:
I twarde-infrastrukturalne,
II dot. kultury,
III. dot. polityki społecznej, środowiskowej i sportowej.


Duża część z nich to kontynuacja realizacji inwestycji lub inicjacja przedsięwzięć niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania miasta. Realizacja części z nich uwarunkowaliśmy dofinansowaniem zewnętrznym! Jest to również sugestia dla Prezydenta, aby zwiększył skuteczność i prac na rzecz pozyskiwania środków zewnętrznych.

Mielec jest w trakcie lub tuż po realizacji strategicznych inwestycji, których realizacji nie można było odłożyć już w czasie takie jak II most, wiadukt, hala widowiskowo-sportowa, basen, biblioteka czy przedszkole nr 20 więc zakres ich realizacji, będzie uwarunkowany od możliwości finansowych budżetu tak, aby nie naruszyć dyscypliny finansowej budżetu. - Jesteśmy otwarci na ewentualne jeszcze sugestie na ostatniej prostej nad projektowaniem budżetu miejskiego - komentuje radny Jakub Cena. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE