Reklama

Przy wigilijnym stole

Opublikowano:
Autor:

Przy wigilijnym stole - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w okresie przedświątecznym osoby samotne, starsze i niepełnosprawne zaproszone zostały przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z Radomyśla Wielkiego i Zajazd Wedeta na wigilijną wieczerzę.

Właściciele zajazdu, Teresa i Edward Uklejowie, wraz z pracownikami radomyskiego  ośrodka pomocy społecznej, tradycyjnie już na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia zaprosili seniorów na wigilijną wieczerzę. - Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze świąt. W tych szczególnych dniach nikt nie może czuć się opuszczony, nikomu nie może zabraknąć miejsca przy wigilijnym stole. 

Taka jest nasza tradycja i my ją podtrzymujemy. Stąd te nasze spotkania w okresie świątecznym z seniorami, z osobami samotnymi – powiedział burmistrz Józef Rybiński, podczas wigilijnego spotkania, które 20 grudnia odbyło się w Zajeździe Wedeta w Zgórsku. - Ogromne słowa podziękowania przekazuję państwu Teresie i Edwardowi Uklejom, którzy goszczą nas u siebie. To ludzie ciężkiej pracy, którzy od lat tym, co wypracują, umieją się podzielić z potrzebującymi – dodał burmistrz Rybiński.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE