Reklama

Przewoźnik udostępnił zakup biletów on-line

Opublikowano:
Autor:

Przewoźnik udostępnił zakup biletów on-line - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Duże ułatwienie dla wszystkich osób podróżujących z biletem miesięcznym. Mieszkańcy Podkarpacia na liniach obsługiwanych przez autobusy firmy Markpol, mogą kupować takie bilety bez wychodzenia z domu. Przewoźnik wraz z portalem e-podróżnik.pl wprowadził nową usługę biletów miesięcznych online.

Do tej pory, pod koniec każdego miesiąca, osoby podróżujące codziennie autobusami do pracy lub szkoły musiały specjalnie udawać się na dworzec w Mielcu, aby zakupić bilet miesięczny. Teraz uczniowie, studenci, nauczyciele czy osoby niepełnosprawne, jak również pozostali pasażerowie, mogą bilety normalne i ulgowe kupować wygodnie w Internecie.

Aby zakupić bilet okresowy lub miesięczny wystarczy wejść na stronę przewoźnika lub na http://www.e-podroznik.pl. Następnie wpisujemy w wyszukiwarkę miejscowości, pomiędzy którymi będziemy podróżować oraz datę, od której bilet ma być ważny. Po ukazaniu się połączeń wybieramy to z oznaczeniem – „dostępne bilety okresowe”. W kolejnym kroku określamy czy ma to być bilet z ulgą czy bez. Uzupełniamy niezbędne dane, płacimy online, a zakupiony bilet przychodzi na naszą skrzynkę mailową. Bilet możemy też mieć zapisany w naszym smartfonie.

Bilety na trasach obsługiwanych przez firmę Markpol można kupować pomiędzy dowolnymi miejscowościami na tych liniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE