Reklama

„Powitanie Lata” na sportowo. Zgłoś swój udział w konkurencjach!

Opublikowano:
Autor:

„Powitanie Lata” na sportowo. Zgłoś swój udział w konkurencjach! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mecz piłki nożnej dla ojców z dziećmi oraz zawody na plenerowej siłowni – to tylko niektóre z atrakcji, które czekać będą na Was na „Powitaniu Lata”. Zachęcamy do udziału w konkurencjach. Na uczestników czekają nagrody.

Początek sportowej rywalizacji zaplanowano na sobotę, 23 czerwca, na godz. 16:00. Na siłowni zewnętrznej oraz boisku piłkarskim (na terenach zielonych przy ul. Rzecznej) odbędą się gry, zabawy i konkurencje dla całych rodzin. 

Siłownia w plenerze
Pod fachowym okiem specjalistów z Joy Fitness Club mieszkańcy powiatu będą mogli sprawdzić się m.in. w pompkach wykonywanych wspólnie z dziećmi oraz teście na równowagę przeprowadzanym na platformie BOSU. W innej konkurencji trenerzy sprawdzą, kto najdłużej wytrzyma w zwisie na drążku, a kto odniesie zwycięstwo w „Plank Challange”, a więc na najdłuższy czas przyjmie pozycję „deski”. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą także: trening obwodowy na siłowni zewnętrznej, pokazowe zajęcia street-workout oraz konsultacje z trenerami. Dla uczestników konkurencji przewidziano upominki ufundowane przez Powiat Mielecki oraz Joy Fitness Club – partnera przedsięwzięcia. Udział w konkurencjach będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Na Dzień Ojca: mecz pokoleń 
Uczestników imprezy, a w szczególności tatusiów świętujących Dzień Ojca, zapraszamy również do wspólnej zabawy na boisku piłkarskim. Tuż po godz. 16:00 zostanie tam rozegrany mecz pomiędzy drużynami złożonymi z ojców i ich dzieci. Zainteresowanych udziałem w sportowej rywalizacji prosimy o uprzednie zgłoszenia pod numerem telefonu 17 78 00 493 lub mailowo pod adresem: [email protected] Pod tym samym numerem telefonu i adresem e-mailowym chętnie odpowiemy także na wszystkie organizacyjne pytania. 

Przedsięwzięcie wesprze Akademia Piłkarska „Piłkarskie Nadzieje Mielec”. Dla graczy przewidziane zostały upominki. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE