Reklama

Powiatowe Powitanie Lata już w sobotę!

Opublikowano:
Autor:

Powiatowe Powitanie Lata już w sobotę!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi na scenie, darmowe loty balonem, wesołe miasteczko i atrakcje z okazji Dnia Ojca – to wszystko czekać będzie na Was na Powiatowym Powitaniu Lata.

Powiatowe Powitanie Lata rozpocznie się w sobotę, 23 czerwca o godz. 16.:00, na mieleckich bulwarach. Na początek zaserwujemy mieszkańcom szereg sportowych atrakcji – od meczu pokoleń dla ojców i dzieci aż po koordynowane przez trenerów zawody na siłowni zewnętrznej. Konkurencje będą nagradzane nagrodami i gadżetami – warto więc wziąć w nich udział! Szczegóły dotyczące zgłoszeń: https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/powitanie-lata-na-sportowo-zglos-swoj-udzial-w-konkurencjach-256.html. 

W godzinach od 19:00 do 22:00 każdy zainteresowany będzie mógł wzbić się w przestworza i przez około dwie minuty przyjrzeć imprezie z zupełnie innej perspektywy. Wszystko za sprawą darmowych lotów balonem na uwięzi, na które zaprasza Powiat Mielecki oraz Galeria Navigator, honorowy partner „Powitania Lata”. 

Powiatowy początek lata – jak co roku – będzie również gratką dla fanów muzyki. Talentami jako pierwsi, już około godz. 16:15, pochwalą się członkowie grupy Kameleon działającej przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Następnie scenę zajmie Liverpool, który zaserwuje mielczanom największe przeboje beatlesów i Czerwonych Gitar – to wszystko już od godz. 17:45. O 19:00 na scenie zagrają Piękni i Młodzi, o 20:30 Natalia Szroeder, a o 22:00 LemON. 

Co jeszcze czekać będzie na mieszkańców powiatu mieleckiego? Dobre przekąski, wesołe miasteczko oraz słoneczna ścianka, na tle której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z imprezy. Najciekawsze z nich, które prześlecie do Powiatu Mieleckiego za pośrednictwem Facebooka lub e-maila, nagrodzimy letnimi gadżetami. 

Imprezę prowadzi Anna Marut – „Wodzirej Roku 2017” oraz „Zwyciężczyni „Nagrody Publiczności” w Wodzirejskim Pucharze Polski 2017. 

- Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu mieleckiego i okolic do wspólnego przywitania wakacji. Liczymy na Waszą liczną obecność i dobrą, wspólną zabawę – zaznacza starosta Zbigniew Tymuła.

Patronat medialny nad imprezą objęli: portal hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny Korso, Radio Leliwa, Gazeta Codzienna Nowiny, portal nowiny24.pl, Wieści Regionalne, portal czyliwiesz.pl, portal mieleckieecha.pl, portal promocja.mielec.pl oraz portal Koncertowy Tarnów i okolice. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE