Reklama

Pomóż potrzebującym dzieciom!

Opublikowano:
Autor:

Pomóż potrzebującym dzieciom! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedząc w Karczmie Polskiej w sobotę, 3 grudnia, możesz pomóc potrzebującym dzieciom. Restauracja włączyła się w ogólnopolską akcję „Świąteczny Stół Pajacyka 2016”. Część swojego utargu przekaże na posiłki w stołówkach i świetlicach środowiskowych.

„Świąteczny Stół Pajacyka” to jedna z akcji „Pajacyka” - programu dożywania dzieci w szkołach działającego w Polsce już od blisko 20 lat. Kolejny raz z rzędu w okresie przedświątecznym o pomoc we wsparciu niedożywionych dzieci fundacja poprosiła restauratorów w całej Polski. Kilkuset z nich, w tym mielecka Karczma Polska, już w sobotę, 3 grudnia, zaprosi swoich gości do tzw. „Świątecznego Stołu Pajacyka”, następnie przekaże zaś 10% utargu z tego dnia na posiłki w stołówkach i świetlicach środowiskowych.

Rok temu w ramach akcji udało się zebrać prawie 95 tys. złotych. Pieniądze te pozwoliły na sfinansowanie przeszło 23 tys. obiadów dla najmłodszych. Tym razem na posiłki dla potrzebujących znów zbierać będzie kilkaset restauracji. Ich pełną listę odnaleźć można m.in. Na stronie internetowej programu „Pajacyk” oraz facebookowym profilu o nazwie „Świąteczny Stół Pajacyka 2016”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE