Półmaraton Love`Las za nami. Kolejna inicjatywa Zabiegani Mielec

Półmaraton Love`Las za nami. Kolejna inicjatywa Zabiegani Mielec - Zdjęcie główne

WiadomościZ właścicielami trasę pokonywali czworonożni pupile. Ponad 21 kilometrów pokonali uczestnicy półmaratonu Love`Las, zorganizowanego przez stowarzyszenie Zabiegani Mielec.

Na starcie pojawiło się wielu sympatyków biegania, którzy przyjechali do Mielca z różnych stron kraju. Nie zabrakło także czworonożnych pupili, którzy pokonywali trasę wraz ze swoimi właścicielami.

W kategorii open zwyciężył mielczanin Jacek Żądło, w tej samej kategorii wśród kobiet drugie miejsce zajęła Elżbieta Hyjek z Mielca.

W kategorii 16-35 wśród kobiet triumfowały Małgorzata Łącz, która zajęła pierwsze miejsce oraz Magdalena Szymala - Lipka z drugim wynikiem. Dobrze wypadli także mielczanie w kategorii 50+; wśród kobiet zwyciężyła Jadwiga Gładzysz, wśród mężczyzn na drugim miejscu do mety dobiegł Kazimierz Wrona.