Reklama

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 200 TABLETEK EKSTAZY

Opublikowano:
Autor:

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 200 TABLETEK EKSTAZY - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzech mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Zostali oni zatrzymani podczas kontroli drogowej w Złotnikach. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego skodą fabią. Powodem kontroli drogowej był brak wymaganych przepisami świateł. W pojeździe jechało trzech mężczyzn - 30 i 28-letni mieszkańcy gminy Czermin oraz 28-latek z Mielca. U każdego z nich policjanci zabezpieczyli narkotyki. Mielczanin miał przy sobie 80 podejrzanych tabletek. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to ekstazy. 28-letni mieszkaniec gminy Czermin miał przy sobie kilka woreczków z białym proszkiem. Tester wskazał, że prawdopodobnie jest to amfetamina. Kolejny miał przy sobie również ekstazy.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Podczas przeszukań w ich domach, u mieszkańca Mielca policjanci zabezpieczyli kolejne 150 tabletek ekstazy. 

Od 30-letniego kierowcy skody została zabezpieczona krew do badań, które wyjaśnią, czy nie był pod wpływem narkotyków.

Policjanci przedstawili zarzuty posiadania narkotyków zatrzymanym. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE