Reklama

Policjanci z Ustrzyk Dolnych najlepszą grupą kryminalną na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z Ustrzyk Dolnych najlepszą grupą kryminalną na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. W finale piątej już edycji konkursu, garnizon podkarpacki reprezentować będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyły się wojewódzkie eliminacje do konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. W kwalifikacjach brały udział czteroosobowe drużyny z komend miejskich i powiatowych. Drużynę tworzyli policjanci pionu kryminalnego komendy: technik kryminalistyki, policjant dochodzeniowo-śledczy, policjant operacyjno-rozpoznawczy i przełożony, nadzorujący pracę funkcjonariuszy.

Zadaniem policjantów było zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności związanych z przeprowadzaniem oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczaniem śladów kryminalistycznych. W kolejnym etapie funkcjonariusze sprawdzali wiedzę praktyczną, rozwiązując podane kazusy. 

Najlepsi okazali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych. To właśnie ta drużyna reprezentować będzie garnizon podkarpacki podczas V ogólnopolskiego finału tego konkursu, który odbędzie się w dniach 4-6 czerwca w Szkole Policji w Pile. II miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej w Mielcu, a III – policjanci kryminalni reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE