Reklama

POKAZY LOTNICZE: Ważne informacje - dojazd, program

Opublikowano:
Autor:

POKAZY LOTNICZE: Ważne informacje - dojazd, program - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najbliższa niedziela upłynie w Mielcu pod znakiem lotnictwa i to z niezwykłymi atrakcjami. Największą będzie z pewnością pokaz samolotu MIG-29 oraz zespołu akrobacyjnego Orlik Team i rekonstrukcja walk powietrznych II wojny światowej. Będzie można podziwiać także produkty „made in Mielec”, czyli śmigłowiec S-70i Black Hawk i samolot M28 produkowane przez PZL Mielec.

Program pokazów przygotowanych z okazji 70-tej rocznicy powstania Aeroklubu Mieleckiego można znaleźć w naszym KALENDARZU IMPREZ DOSTĘPNYM - TUTAJ.

Jak zawsze organizacja tak dużej imprezy niesie ze sobą specjalne działania, które ułatwią publiczności udział w wydarzeniu. W dniu 11.09 uruchomione zostaną specjalne linie autobusowe MKS, oznaczone symbolami  „L” oraz  „L1”. Dwie linie będą obsługiwać pasażerów, którzy będą chcieli dojechać na teren lotniska z dwóch stron miasta: od osiedla Smoczka oraz osiedla Lotników.

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów oraz dokładna trasa wraz z przystankami:

Zmianie ulegnie także organizacja ruchu w pobliżu lotniska. Układ dojazdu i wyjazdu będzie bardzo podobny do tego z ubiegłorocznych pokazów lotniczych. Wjazd na teren lotniska odbywał się będzie tylko w jednym kierunku, ulicą COP-u w kierunku ulicy Strefowej. Tylko tymi ulicami możliwy będzie wyjazd z terenów pokazów. Zamknięty będzie przejazd ulicą Lotniskową w kierunku budynku Aeroklubu Mieleckiego i nowej wieży lotniska, zamknięta będzie również droga z betonowych płyt od strony Chorzelowa. Samochody prywatne nie będą mogły wjechać na tereny pokazów przez Specjalną Strefę Ekonomiczną. Także wjazd na teren SSE nie będzie możliwy. Dlatego organizatorzy zachęcają do skorzystania z transportu zbiorowego. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowany będzie parking dla samochodów osobowych na terenie obok hali firmy Husqvarna. Opłata za wjazd na parking wynosić będzie 10 zł za dzień. Natomiast wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi organizacji imprezy masowej na teren przeznaczony dla publiczności pokazów nie będzie można wnosić napojów o pojemności powyżej 0,5 l. Obowiązuje także absolutny zakaz wnoszenia napojów alkoholowych.  Szczegółowy regulamin dotyczący organizacji imprezy masowej będzie zamieszczony przed wejściem.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE