Reklama

Pokaż swój ogród

Opublikowano:
Autor:

Pokaż swój ogród - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółdzielczy Dom Kultury ogłasza konkurs dla miłośników kwiatów, zieleni, a jednocześnie posiadaczy pięknych, zadbanych balkonów czy ogródków przyblokowych. Konkurs wyłoni najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe będące w zasobach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Formuła konkursu jest bardzo prosta: wystarczy mieszkać w zasobach MSM, być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego, kolorowego balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym. Następnie wystarczy zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do siedziby domu kultury przy ul. Kusocińskiego.

W ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do zeszłorocznej edycji  zgłosiło się 37 uczestników. Co roku organizatorzy wyróżniają 24 najładniejsze balkony i małe ogródki przyblokowe. Na zdjęcia pracownicy domu kultury czekają do 8 września.

- Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 10 x13 cm, prosimy składać w opisanych kopertach (imię, nazwisko i adres zamieszkania, telefon kontaktowy, koniecznie z dopiskiem "Piękny ogród na moim balkonie" do piątku,  8 września). Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu czy opiekun ogródka przyblokowego - informuje nas Ewelina Sieroń, kierownik Spółdzielczego Domu Kultury w Mielcu.

Zdjęcia powinny przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Oceniane nie będą balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, ale nie ma możliwości zrobienia zdjęcia, proszony jest o kontakt z pracownikami SDK. Zdjęcia można przynieść także do biur administracji poszczególnych osiedli. 

Wszyscy laureaci konkursu, których wyłoni specjalnie powołana komisja, o wyróżnieniu zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 19 września. Na wszystkich zwycięzców czekają  nagrody ufundowane przez Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE