Reklama

Podkarpacie. Ukradli walec drogowy, ale go nie schowali

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Ukradli walec drogowy, ale go nie schowali - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Początkiem listopada z remontowanej ulicy w powiecie dębickim nieznani sprawcy ukradli walec drogowy. Jednak złodzieje nie nacieszyli się długo specjalistycznym pojazdem. Kilka dni temu dębiccy policjanci odnaleźli walec na jednej z posesji. Przy okazji odnalazła się także skradziona przyczepka samochodowa.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Dębicy odzyskali skradziony początkiem listopada walec drogowy. Stał on zaparkowany na terenie jednej z posesji w miejscowości Nagawczyna.


Policjanci z Dębicy odnaleźli skradziony początkiem listopada walec drogowy. Pojazd był zaparkowany w miejscowości Zawierzbie i przygotowany do remontu jezdni. 10 listopada kryminalni ujawnili skradziony pojazd w miejscowości Nagawczyna.

Podczas przeszukania posesji, na której stał walec, funkcjonariusze natrafili jeszcze na skradzioną przyczepkę samochodową. Właściciel walca oszacował straty na 35 tysięcy złotych. Mienie zostało już zwrócone właścicielowi.


Policjanci prowadzący postępowanie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego ustalają sprawcę kradzieży. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE