Reklama

Po proteście władze zapraszają na spotkanie!

Opublikowano:
Autor:

Po proteście władze zapraszają na spotkanie!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl, starosta mielecki Zbigniew Tymuła i pełniący funkcję Prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos bezpośrednio po proteście chcą spotkać się z protestującymi w niedalekim sąsiedztwie zakładu Kronospan.

- W związku z marszem protestacyjnym zaplanowanym na 25 marca chcemy podkreślić, że solidaryzujemy się z jego uczestnikami w walce o jak najlepszą jakość środowiska w Mielcu. Swoją obecnością chcemy przekazać, że bardzo poważnie traktujemy wszystkie zgłaszane przez mieszkańców wnioski i uwagi - informuje Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego.

 

- Aby zapewnić jeszcze lepszą komunikację i wymianę obserwacji czy wniosków wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie z udziałem marszałka Władysława Ortyla, starosty Zbigniewa Tymuły oraz pełniącego funkcje prezydenta Fryderyka Kapinosa do siedziby Inkubatora Przedsiębiorczości In-Tech1 przy ul. Wojska Polskiego 9 - dodaje Tomasz Leyko

 

Spotkanie odbędzie się zaraz po zakończeniu marszu protestacyjnego. Będzie okazją do omówienia istotnych tematów związanych z czystością mieleckiego powietrza i działalnością firmy Kronospan.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE