Reklama

Planujesz wizytę w skarbówce? Zmiana reguł obsługi podatników

Opublikowano:
Autor:

Planujesz wizytę w skarbówce? Zmiana reguł obsługi podatników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 16 listopada Urząd Skarbowy uruchamia nowy model obsługi podatników - zwiększający bezpieczeństwo i komfort. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Wizyty można umawiać z dnia na dzień.

Jak umówić się na wizytę? Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”, link https://wizyta.podatki.gov.pl/ znajdujący na stronie www.podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.


Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie internetowej urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie - w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

- Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez Internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo - przekazuje Anna Głaz, naczelnik Urzędu Skarbowego w Mielcu. 

Warto podkreślić, że nowy model funkcjonowania urzędów skarbowych uruchomiono pilotażowo latem tego roku w placówkach w województwach podlaskim i wielkopolskim. Docelowo w ten sposób funkcjonować mają urzędy skarbowe w całej Polsce.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE