Reklama

Pędził motocyklem 120 kilometry na godzinę. Gdy zobaczył policję zaczął uciekać. Miał przy sobie narkotyki.

Opublikowano:
Autor:

Pędził motocyklem 120 kilometry na godzinę. Gdy zobaczył policję zaczął uciekać. Miał przy sobie narkotyki. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 21-letni motocyklista odpowie za posiadanie narkotyków, kierowanie bez uprawnień, przekroczenie dozwolonej prędkości o 75 kilometrów na godzinę, oraz być może za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających. Młody mielczanin po pościgu został zatrzymany przez policjantów.

W ubiegły poniedziałek wieczorem policjanci mieleckiej drogówki prowadząc kontrole prędkości na ulicy Królowej Jadwigi w Mielcu postanowili zatrzymać jadącego z nadmierną prędkością motocyklistę. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkości o 75 kilometry na godzinę jadąc z prędkością 125 km/h.

Motocyklista zatrzymał się do kontroli, jednak gdy zsiadł z motocykla zaczął uciekać w kierunku pobliskiego lasu. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali go.

Niecodzienne zachowanie motocyklisty wzbudziło podejrzenia policjantów. Dodatkowo młody mężczyzna w trakcie ucieczki wyrzucił woreczki z substancjami przypominającymi narkotyki. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.
 
Kierujący motocyklem został poddany badaniu na zawartość alkoholu, był trzeźwy. Policjanci narkotesterem zbadali także, czy mężczyzna prowadził motocykl pod wpływem środków odurzających - wynik był pozytywny. W celu potwierdzenia badania pobrano mężczyźnie krew, która zostanie przesłana do laboratorium.  

Kierujący jednośladem został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia śledczy przedstawili motocykliście zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. W sprawie funkcjonariusze nadal gromadzą materiał dowodowy, który będzie podstawą do przedstawienia kolejnych zarzutów .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE