Reklama

O bezpiecznym wypoczynku podczas rodzinnego pikniku

Opublikowano:
Autor:

O bezpiecznym wypoczynku podczas rodzinnego pikniku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak bezpiecznie przygotować się do wakacyjnych podróży, jak unikać zagrożeń podczas letniego wypoczynku, gdzie szukać pomocy, gdy coś złego się wydarzy - m.in. o tym mówili funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podczas niedzielnego festynu, jaki odbył się przy parafii św. Jacka w Rzeszowie. W spotkaniu, którego tematem były "Bezpieczne wakacje", wzięli udział m.in. policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówili o bezpieczeństwie na drogach, podczas wyjazdów w góry i nad morze. Udzielali praktycznych porad, jak przygotować się do podróży, i jak zabezpieczyć mieszkanie. Spotkanie ze służbami mundurowymi uatrakcyjnił pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie.

Piknik promujący bezpieczeństwo podczas wakacji jest organizowany od kilku lat. W tym roku w organizację włączyli się m.in. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP Oddział Rzeszów, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rzeszów, Państwowa Straż Pożarna oraz III Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej. W atmosferze zabawy, podczas konkursów uczono udzielania pierwszej pomocy i właściwego, bezpiecznego zachowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE