Reklama

Nowy SOR!

Opublikowano:
Autor:

Nowy SOR! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szpital Powiatowy w Mielcu zdobył około 2 miliony zł dofinansowania, za które zmodernizuje i doposaży Szpitalny Oddział Ratunkowy. - Projekt bezpośrednio wpłynie na poprawę funkcjonowania oddziału ratunkowego, zwiększenie dostępności diagnostyki i zabiegów na oddziale – przekazała nam Dorota Trzpis z mieleckiej lecznicy.

Realizacja projektu pozwoli na stworzenie jednostki, która w systemie ratownictwa da pewność przyjęcia poszkodowanego pacjenta i udzielenia mu pomocy o najwyższym, dostępnym standardzie. - Ułatwi to i skróci czas przepływu informacji oraz przyspieszy podjęcie leczenia i rehabilitacji. Modernizacja i doposażenie oddziału w pełni zaspokoi potrzeby szpitala – zapowiedziała Dorota Trzpis.

Co się zmieni?
Przebudowane zostaną istniejące pomieszczenia SOR na salę zabiegową. Ponadto Szpitalny Oddział Ratunkowy będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt. Zakupione zostaną aparaty RTG, USG, EKG, respiratory, defibrylatory, wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej, wózek do transportu pacjenta w pozycji siedzącej, wózek reanimacyjny, kardiomonitor, aparat do znieczulania z monitorem, łóżka wielopozycyjne – elektryczne, stół zabiegowo – operacyjny, lampa operacyjna, meble ze stali nierdzewnej, myjnia – dezynfektor do narzędzi chirurgicznych.

Więcej w 43 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE