Reklama

Nowa przygoda w Dulczy Małej [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą niedzielę, 15 września w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej odbył się X Piknik Integracyjny dla dzieci i młodzieży.

.

Moc atrakcji, pogodna atmosfera, szczęśliwe i uśmiechnięte rodziny – tak w skrócie można opisać przebieg niedzielnego popołudnia.

A działo się wiele. Piknik rozpoczęły występy dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola „Radosny Start” w Radomyślu Wielkim, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu.

Potem na scenie pojawiali się kolejno: Victor Febo, który swoim pokazem iluzji zaczarował publiczność oraz grupa taneczna Gsquad ze Szkoły Tańca Dirty Dance Studio w Mielcu. Muzyczne rytmy dancehall przeniosły widownię na słoneczną Jamajkę.

Z dużym zainteresowaniem spotkał się pokaz technik karate w wykonaniu dzieci i młodzieży z klubu Sportowego Kyokushin Karate SEIKEN sekcja Radomyśl Wielki.

Sporo działo się również poza sceną, gdzie można było spotkać wielu ludzi z pasją. Na pikniku gościli między innymi Suren Vardanian – słynny ilustrator książek, który rysował dzieciom piękne portrety. Pojawiła się grupa motocyklistów robiąc ogromne wrażenie na wszystkich zebranych. Imprezę wzbogacały pokazy astronomiczne oraz zajęcia z robotyki. W kąciku urody można było pomalować twarz, paznokcie, zrobić oryginalną fryzurę a pani Martynka czarowała piękne zwierzęta z balonów.

Dodatkowo do dyspozycji zebranych były dmuchane atrakcje, fotobudka oraz kawiarenka i wiejski stół. Strażacy tradycyjnie częstowali pyszną grochówką.

Wszyscy zebrani mieli możliwość uczestniczyć w loterii fantowej, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród. Imprezę zakończyły animacje w wykonaniu grupy Jaszczur i Przyjaciele.

Wszystkie atrakcje były dostępne dla zebranych nieodpłatnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE