Reklama

Nagrody dla wzorowych firm z gminy Radomyśl Wielki

Opublikowano:
Autor:

Nagrody dla wzorowych firm z gminy Radomyśl Wielki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkunastu przedsiębiorców z terenu gminy spotkało się w zajeździe Wedeta w Zgórsku na uroczystej gali biznesu. W tym roku gala odbyła się już po raz 16.

Na uroczystość zaproszeni zostali między innymi: poseł na sejm RP Krystyna Skowrońska, radny sejmiku podkarpackiego Jan Tarapata, przewodniczący rady miejskiej Jan Miękoś oraz wiceprzewodniczący Jarosław Godek, a także prezes gminny OSP Eugeniusz Ryba. Gospodarzem był burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński oraz jego zastępca Stanisław Lonczak.

- Jesteśmy wśród osób, które nie tylko rozwijają swoje firmy, ale kształtują piękno naszej gminy poprzez rozwój oraz dawanie zatrudnienia. Cieszymy się bardzo, że jesteście. Wielce cenimy sobie działalność gospodarczą i od wielu lat staramy się tworzyć przyjazne warunki dla biznesu. Prasa ogólnopolska napisała, że jeśli chodzi o najniższe podatki, to jesteśmy na trzecim miejscu w województwie, a na 24 miejscu w skali kraju. W ciągu ostatnich dwóch lat bezrobocie spadło w naszej gminie o 400 osób,  najwięcej wśród kobiet. Zawdzięczać to trzeba również wam, przedsiębiorcom - powiedział podczas uroczystości burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński.

Następnie wyróżniono kilkunastu najlepszych przedsiębiorców z gminy Radomyśl Wielki. W pierwszej "Inwestor Roku 2017" nagrodzona została firma Z.P.-U.H. "OLMET" Oleksiak Władysław z Partyni. W kategorii  "Impuls Gospodarczy" nagrodzona została firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni, która odpowiada za stworzenie specjalnej strefy ekonomicznej na terenie gminy Radomyśl Wielki.

 Następną kategorią była "Mikrofirma", w której nagrodę otrzymały dwa przedsiębiorstwa: Usługi Cateringowe Renata Dubiel z Partyni oraz POLINWEST Bartłomiej Jarosz z Radomyśla Wielkiego.

Podczas ceremonii rozdano również zaległe wyróżnienie z ubiegłego roku, gdyż w związku z chorobą laureatki było to wtedy niemożliwe. Statuetka trafiła do Beaty Niewiadomskiej - Jarosz, która jest właścicielką prywatnego gabinetu położnictwa środowiskowego.

"Wzorowym Podatnikiem" została firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni.

W kategorii "Promocja" za coroczne wsparcie gastronomiczne Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki wyróżnienia otrzymały firma: "AKPOL" Andrzej Krzystyniak z Radomyśla Wielkiego oraz firma: Ubój i Przetwórstwo Mięsne Władysław Giża z Radomyśla Wielkiego, a także OSP w Dulczy Małej.

W kategorii "Darczyńca" za wspieranie osób samotnych i niepełnosprawnych w 2017 roku nagrodzona została firma F.H.U. WEDETA Edward Ukleja ze Zgórska, natomiast firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni za wspieranie oświaty oraz organizacji pozarządowych gminy Radomyśl Wielki w 2017 roku. Wyróżnione w tej kategorii zostały również firmy:  Andrzeja Dudka z Radomyśla Wielkiego oraz Kazimierza  Mrozowskiego. W kategorii "Inne wyróżnienie" za zasługi w kształceniu zawodowym uczniów otrzymała firma Teresy Grzych Cukiernia "Bajerek" z Radomyśla Wielkiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE