Reklama

Na dwóch kółkach po gminie Wadowice Górne

Opublikowano:
Autor:

Na dwóch kółkach po gminie Wadowice Górne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną niedzielę mieszkańcy gminy Wadowice Górne wzięli udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przy wsparciu i zaangażowaniu Policji. Spotkanie miało miedzy innymi na celu propagowanie działań profilaktycznych prowadzonych przez mieleckich funkcjonariuszy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim i Komendy Powiatowej Policji w Mielcu we współpracy z Józefą Lebida Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Jamach oraz Proboszczem Parafii w Jamach Stanisławem Kaczką przy wsparciu Wójta Gminy Wadowice Górne Michała Deptuły, zorganizowali Rodzinny Rajd Rowerowy.

W niedzielnym wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób. Główną atrakcją był kilkunastokilometrowy rajd rowerowy w postaci dwóch tras przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych i trochę starszych uczestnikach rowerowej przygody. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się również konkurs wiedzy o Policji i bezpieczeństwie w ruchu drogowym przeprowadzony przez policjantów. Nie zabrakło też konkurencji dla dorosłych przeprowadzonych przez inicjatorów imprezy, a w których udział brali również funkcjonariusze. To wszystko w niezwykle rodzinnej atmosferze sprzyjającej poczuciu bezpieczeństwa. O bezpieczeństwo uczestników rajdu zadbał wydział ruchu drogowego mieleckiej jednostki Policji oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Jam.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE