Młodzicy Gryfu poza zasięgiem rywali

Młodzicy Gryfu poza zasięgiem rywali - Zdjęcie główne

WiadomościMieleccy szermierze z powodzeniem wystąpili w czwartym międzynarodowym turnieju szermierczym "O Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej".

Kategorię młodzików zdominowali  zawodnicy Gryfu Mielec. Wygrał Paweł Urban przed Piotrem Urbanem, trzeci był Szymon Tarachanowicz, 9 - Maciej  Kaźmierski, a 11- Stanisław Klamut.

W kategorii juniora młodszego 8 miejsce zajął  Mateusz Piłat. W kategorii dziewcząt na drugim stopniu podium stanęła Weronika Wiktor z Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół 1893, 11 była  Barbara Rożniecka, 15  - Klaudia Forczek, a 16  - Anna Grabowska (wszystkie z PTG Sokoła).

Dla  tej kategorii był to ostatni sprawdzian przed finałami XXIII OOM,  które odbędą się w Drzonkowie.

W kategorii Skrzaty na najwyższym stopniu podium stanęła  Maria Ciszczoń. W Zuchach

7 była Martyna Mróz, 18 - Joanna Ertanowska, a  23-  Hanna Łabuda (wszystkie z PTG Sokoła).