Reklama

Mistrz karate mieszka w Padwi

Opublikowano:
Autor:

Mistrz karate mieszka w Padwi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sebastian Uzar trenuje sztuki walki, odkąd skończył pięć lat. Jak sam twierdzi, pasją do karate zaraził go ojciec Grzegorz, który jest jego trenerem. Sebastian obecnie jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Poza szkołą trenuje prawie codziennie. Ma ambitne plany na przyszłość i jasno wytyczony plan.

W listopadzie Sebastian Uzar brał udział w jednych z najważniejszych w swojej dotychczasowej karierze zawodach. 26 – 27 listopada w Wałbrzychu odbył się turniej „European Kyokushinkan Tezuka Group Open Championship 2016”. W mistrzostwach wzięły udział reprezentacje z całej Europy oraz kilka reprezentacji z Azji. W sumie na zawodach pojawiło się ponad 400 zawodników. Sebastian walczył w trzech kategoriach, zdobywając m. in. złoty medal i tytuł mistrza Europy. Ten ogromny sukces to efekt kilkunastu lat pracy. – Wszystko zaczęło się od mojego taty. 

Pierwsze ćwiczenia i treningi miałem już w wieku pięciu lat. Następnie zapisałem się do klubu sportowego „Oyama” w Tarnobrzegu. Tam pod okiem specjalistów uczyłem się karate. Od dwóch lat nasz klub ma już swoją sekcję w Padwi i obecnie trenuję na miejscu. Dla mnie to jest przede wszystkim sport. Myślę, że każdy powinien mieć swoją pasję. Ja odkryłem ją właśnie w karate. Jeżeli się coś lubi i jeżeli zaczyna się odnosić w tej dziedzinie sukcesy, to dlaczego nie – opowiada Sebastian Uzar.

Więcej w 51 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE