Reklama

Reklama

Mieszkańcy Orłowa chcą gazu. Jest na to ogromna szansa

Opublikowano: 28 września 2019 16:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest realna szansa, że gaz popłynie do domów mieszkańców Orłowa. 94 proc. gospodarstw chce przyłączenia do sieci. To zaskakująco dobry wynik, który daję furtkę do rozpoczęcia prac.

19 września w Urzędzie Gminy Borowa zostały przekazane Waldemarowi Dybasiowi,  doradcy ds. rozwoju rynku Sekcja Obsługi Klienta Polska Spółka Gazownictwa, umowy podpisane przez mieszkańców z miejscowości Orłów na przyłączenie do sieci gazowej.

Dzięki zebranym umowom gazyfikacja miejscowości Orłów zaczyna nabierać realnych kształtów.


Warto wspomnieć, iż warunkiem koniecznym realizacji projektu rozbudowania sieci gazowej w miejscowości Orłów było zawarcie umów o przyłączenie z przynajmniej 23 odbiorcami. W Orłowie udało się zebrać 49 umów, co stanowi 94 proc. domów zamieszkałych niezgazyfikowanych. Taki wynik ukazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na gazyfikację.


W przekazaniu wzięli udział: wójt gminy Borowa – Stanisław Mieszkowski, doradca ds. rozwoju rynku Sekcja Obsługi Klienta Polska Spółka Gazownictwa – Waldemar Dybaś, radny wsi Orłów – Stanisław Łach, sołtys wsi Orłów – Władysław Rucki.


Wójt gminy Borowa w dalszym ciągu prowadzi rozmowy z Polską Spółką Gazownictwa w sprawie rozbudowy sieci w pozostałych miejscowościach gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.