Reklama

Mieszkańcy Mielca jak i powiatu pomagają. Możesz pomóc i Ty!

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy Mielca jak i powiatu pomagają. Możesz pomóc i Ty! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Mielca i powiatu zrzeszeni w facebookowej grupie ,,Uwaga Policja Mielec (Okolice)'' informującej o kontrolach prędkości na drogach, ale też o bieżących utrudnieniach i wypadkach. Organizują akcję charytatywną w ramach Szlachetnej Paczki dla rodziny Pani Wioletty.

- Ruszamy po raz kolejny z pomocą na rzecz Szlachetnej Paczki! Tym razem organizujemy pomoc dla rodziny Pani Wioletty - przekazuje Aleks Marszałek, organizator zbiórki, która ma na celu wsparcie finansowe i materialne borykającej się z trudnościami rodziny.

- Pani Wioletta wraz mężem Witoldem wychowują dwójkę synów - Karola i Michała. Starszy syn nadal się uczy, a młodszy z nich uczęszcza do szkoły specjalnej z powodu choroby. Pani Wioletta na co dzień zajmuje się domem i synem Michałem, który wymaga specjalnej opieki i oddaje się temu całym sercem. Mąż Witold pracuje na pełen etat. Do ciężkiej sytuacji doprowadziła choroba syna, która wymaga kosztownego leczenia oraz utrata firmy prowadzonej przez małżeństwo.

- Jak przekazuje organizator zbiórki, trudności rodziny były od zawsze, ale pogłębiająca się choroba syna tylko je potęgowała. Obecnie rodzina utrzymuje się z wypłaty pana Witolda (1730 zł) oraz dodatkowych świadczeń (1700 zł). Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia, rodzinie zostaje 417 zł miesięcznie na osobę.

- Jeśli ktoś posiada poniższe rzeczy lub chce nam pomóc zapraszamy do kontaktu: Aleks 515-187-514 lub Klaudia 731-902-386 -  

Sprawdź akcję i wesprzyj rodzinę - zbiórka w serwisie zrzutka.pl - kliknij tutaj!

Jakie są pilne potrzeby rodziny Pani Wioletty?

Trzy kluczowe potrzeby rodziny to:
1. Żywność - pomoże przetrwać nadchodzącą zimę oraz odciąży budżet rodziny.
2. Lodówka - obecna lodówka jest już stara i nie spełnia swojej funkcji. W każdej chwili może całkowicie przestać działać, a rodzina nie posiada funduszy na zakup nowej
3. Środki czystości - są niezbędne do życia i pomogłyby odciążyć budżet rodziny

Pozostałe potrzeby rodziny:
Żywność trwała: produkty lekkostrawne, ryż, kawa, herbata, mąka, makaron, kasza, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, mydło / żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów.

Materiały szkolne: bloki, farbki, papier kolorowy, nożyczki, przybory do pisania, klej, plastelina, kredki.

 

Wyposażenie mieszkania: koc, ręczniki, brakujące sprzęty gospodarstwa domowego.

Inne potrzeby: lodówka

Szczególne upominki:
Wioletta: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, książka
Witold: Zestaw narzędzi
Karol: Książka (kryminał, science-fiction)
Michał: Małe samochodziki, samochód na sterowanie, zestaw narzędzi zabawkowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE