Reklama

Miesiąc się skończył – remont trwa

Opublikowano:
Autor:

Miesiąc się skończył – remont trwa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy ul. Chałubińskiego długo czekali na to, żeby przyblokową drogę pokryła nowa nawierzchnia. Kiedy remont się rozpoczął, odetchnęli z ulgą. Dziś jednak znów się martwią, bowiem inwestycja, która oddana miała zostać wraz z końcem września, nadal trwa. - I utrudnia życie – przekonują.

Warta pół miliona złotych inwestycja przy ulicach Chałubińskiego i Botanicznej rozpoczęła się jeszcze w czasie wakacji. - Mówiono nam wówczas, że remont potrwa do końca września. Tymczasem miesiąc się skończył, a okolica wciąż w rozsypce – poskarżył się nam jeden z czytelników.

„Czy nie zastanie nas zima?”
Telefonów w sprawie jednego z ważniejszych dotychczas remontów na osiedlu Szafera odebraliśmy w redakcji kilka. Wszystkie były jednak w podobnym tonie. - Pracuję obecnie na drugą zmianę i codziennie obserwuję, jak wygląda praca. Nie widać żadnych postępów – mówił nam jeden z mieszkańców okolicy w połowie września. Inny skarżył się na to, że prace znacznie spowolniły tuż po tym, jak rozkopany został fragment drogi prowadzący do przyblokowych garaży. - Oczywiście, cieszymy się z tego, że ul. Chałubińskiego jest wreszcie remontowana. Po co jednak zniszczono nam dojazd do garażu, jeśli tuż po rozkopaniu drogi inwestycja praktycznie stanęła w miejscu? - pytał.

Więcej w 40 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE