Reklama

Mieleckie starostwo dokończy roboty budowlane przy Przychodni na Sandomierskiej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Mieleckie starostwo dokończy roboty budowlane przy Przychodni na Sandomierskiej - Zdjęcie główne

Przychodnia Nr przy ulicy Sandomierskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleckie starostwo uzupełni elementy ocieplenia budynku Przychodni Nr 1 zlokalizowanej przy ulicy Sandomierskiej. To efekt porozumienia pomiędzy starostwem i właścicielem sąsiedniej posesji.

Budynek, w którym mieści się przychodnia, jest tak usytuowany, że jego ściana boczna przebiega wzdłuż granicy z sąsiednią posesją. Jest to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego spowodowane pracami konserwatorskimi czy remontowymi, ale każdorazowe wejście na teren należący do innego właściciela, musi być z nim uzgodnione. Czasowe udostępnienie terenu wymaga zawarcia umowy określającej warunki użyczenia terenu.

W ramach porozumienia z właścicielem działki sąsiadującej z Przychodnią nr 1 zaplanowano dokończenie robót budowlanych elewacji do dnia 10 listopada 2022 r. Zaistniała sytuacja z niedokończeniem poprzednich robót nie wynikała z winy właściciela działki sąsiadującej, co strony wzajemnie wyjaśniły i ostatecznie porozumiały się w tym zakresie.

Powiat Mielecki dziękuje właścicielowi za zgodę na wejście na teren jego nieruchomości oraz za owocną współpracę, która doprowadzi do zakończenia robót termomodernizacyjnych Przychodni nr 1.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy