Reklama

Mielecka Spółdzielnia apeluje: Nie można dokarmiać bezdomnych zwierząt w okolicach budynków MSM. Animalsi oburzeni!

Opublikowano:
Autor:

Mielecka Spółdzielnia apeluje: Nie można dokarmiać bezdomnych zwierząt w okolicach budynków MSM. Animalsi oburzeni!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa wystosowała apel do mieszkańców osiedla Smoczka - Szafera, aby nie dokarmiali ptaków na swoich parapetach, a także nie dokarmiali kotów i psów poprzez zostawianie jedzenia na klatkach schodowych i w piwnicach.

Temat bulwersuje szczególnie osoby zaangażowane w działalność dobroczynną na rzecz mieleckich zwierząt. Działacze organizacji "SOS koty Mielec" chcą sprawdzić podstawę prawną apelu, jaki wystosowała Administracja Osiedla do mieszkańców. Interesuje ich szczególnie, czy taki apel  nie jest sprzeczny z ustawą o ochronie zwierząt. Tymczasem Zarząd Spółdzielni broni się,  informując nas, że właściciel lokalu mieszka we wspólnocie lokatorskiej i nie wszystkim podoba się taka działalność. 

 

Inicjatywa "Obywatelski Mielec" ruszyła z ciekawym apelem. Organizują dokarmianie ptaków i kotów "po ciemku", tak, aby nie widziała administracja Osiedla. 

Czekamy na Wasze opinie w tej sprawie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE