Reklama

Mielecka policjantka jako opiekun piłkarskiej drużyny z Tahiti

Opublikowano:
Autor:

Mielecka policjantka jako opiekun piłkarskiej drużyny z Tahiti - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z mieleckich policjantek była opiekunem drużyny Tahiti podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 Poland 2019. W turnieju, każda z drużyn biorących udział, ma swojego policyjnego opiekuna. Mecze rozgrywane są od 23 maja do 15 czerwca, na stadionach w sześciu miastach. Policjanci aktywnie uczestniczą w zabezpieczeniu mistrzostw i zapewniają bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom.

Z celu wyłonienia kandydatów spośród policjantów, zostało przeprowadzone postępowanie kwalifikacyjne. Wytypowano 24 funkcjonariuszy, którzy pełnią funkcję oficerów łącznikowych do spraw bezpieczeństwa, akredytowanych przy reprezentacjach narodowych uczestniczących w turnieju. Głównymi zadaniami TSLO (Team Security Liaison Officer) jest całodobowa opieka nad reprezentacjami w obszarze bezpieczeństwa, ścisła współpraca ze sztabem reprezentacji, przedstawicielami Lokalnego Komitetu Organizacyjnego, z lokalną Policją oraz wymiana informacji z Centrum Operacyjnym Komendy Głównej Policji.

Jednym z oficerów łącznikowych była policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu asp. Anna Rymanowska – Osobliwy, która towarzyszyła reprezentacji Tahiti podczas ich pobytu w Polsce. Praca TSLO wymagała pełnej dyspozycyjności, znajomości języków obcych oraz umiejętności pracy w środowisku międzynarodowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE