Reklama

Mielecka fundacja w telewizji

Opublikowano:
Autor:

Mielecka fundacja w telewizji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ekipa programu "Dzień Dobry TVN" zrealizowała w Mielcu reportaż na temat badań profilaktycznych. Mielecka Fundacja "SOS Życie" jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych ośrodków wykonujących populacyjne badania mammograficzne i cytologiczne.

Fundacja SOS Życie już od ponad 20 lat szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet. Dzięki działalności ośrodka w ochronie zdrowia rocznie ratowane jest życie około 50 kobiet. Działalność NZOZ Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie ułatwia prowadzenie programów profilaktycznych wczesnego wykrywania raka piersi i raka szyjki macicy. Z kolei program edukacji dziewcząt w wieku 15-19 lat zwiększa wiedzę i umiejętności samobadania piersi. Ostatnio Ministerstwo Zdrowia zleciło Telewizji TVN przygotowanie reportażu telewizyjnego do programu "Dzień Dobry TVN" na temat badań profilaktycznych kobiet. Mielecki ośrodek w ciągu ostatnich 20 lat zyskał ogromną renomę. Prezes fundacji, Łucja Bielec, wielokrotnie współpracowała z ministerstwem w roli eksperta.
 
Tu ratuje się życie
W siedzibie fundacji przy ul. Tańskiego działa ośrodek diagnostyczny dla kobiet. Poradnia ginekologiczno-położnicza udziela porad w zakresie ginekologii. Lekarze ośrodka kierują na konieczne badania. Fundacja oferuje  kompleksową i wyspecjalizowaną pomoc. W pracowni USG wykonywane są badania piersi i narządów rodnych. Pracownia mammograficzna wykonuje profilaktyczne badania mammograficzne oraz badania diagnostyczne.

Więcej w 31 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE