Reklama

Mieleccy policjanci postanowili pomóc podopiecznym z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

Opublikowano:
Autor:

Mieleccy policjanci postanowili pomóc podopiecznym z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które przekazali do Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W działania włączyli się żołnierze z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mielcu oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Inicjatywa zrodziła się z chęci pomocy i dobrego serca kilku policjantów, którzy od lat starają się pomagać potrzebującym i angażują się w akcje pomocowe i charytatywne na terenie naszego powiatu, ale i całego województwa. Wola zebrania artykułów chemicznych i biurowych dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu spotkała się z wielką aprobatą nie tylko mieleckich policjantów, ale także pracowników cywilnych, którzy na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy KPP Mielec. Do zbiórki chętnie dołączyli także żołnierze WKU w Mielcu, którzy przekazali kilkadziesiąt kilogramów najpotrzebniejszych dzieciom przedmiotów codziennego użytku.

Podczas spotkania, w którym wzięli udział naczelnicy wydziałów prewencji i ruchu drogowego oraz policjanci mieleckiej jednostki, funkcjonariusze przekazali dzieciom sporą ilość artykułów chemicznych i biurowych, ale także odzież i zabawki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.  

Korzystając z okazji, dzieci chętnie pytały policjantów o to, jak na co dzień wygląda ich służba. Dla organizatorów zbiórki największą satysfakcją były uśmiechy na twarzach dzieci, które z nieukrywaną radością wybierały sobie prezenty spośród przekazanych rzeczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE